Zadzwoń do nas: +48 795 125 795|kontakt@sanotint.pl

OPINIA PANI KRYSTYNY

OPINIA przesłana w formie rozmowy poprzez email z naszą Specjalistką i Kolorystką Kasią.

CZĘŚĆ 1
Witam Pani Katarzyno,

Jestem po farbowaniu włosów 🙂 Test nic nie wykazał, więc w niedzielę farbowałam. Nic mnie nie piekło, czasem tylko gdzieniegdzie zaswędziało. Skóra głowy w ogóle nie była i nie jest zaczerwieniona tak jak podczas ostatnich kilku farbowaniach.

Kolor farby niestety jest bardzo ciemny, nawet znajomi mi mówili wczoraj, ooo zafarbowałaś się na czarno. Pod światło kolor jest brązowy, lecz ciemny bardzo. Siwe 2 cm odrosty zafarbowane. Ciekawa jestem jak będzie się zachowywała farba po iluś tam myciach. Wczoraj włosy umyłam i farba schodzi, to normalne jak w każdych, chciałabym mieć taki ciepły brąz nie czarne. Sądzę, że ona z biegiem czasu będzie jaśniejsza, lecz kolor wyjściowy, zaraz po farbowaniu nie odpowiada mi niestety. Może kolor nr 75 będzie jaśniejszy? Muszę znaleźć kolor który będzie mi pasował. Może zmieszać dwie farby, lecz nie wiem jakie.
Farba mnie nie uczuliła, mam nadzieję, że już nie uczuli i to już będzie moja na zawsze farba.

Bardzo zadowolona jestem z tego powodu, bo gdyby nie Sanotint to już nie wiem jaką bym farbowała.
Kolor na próbniku jest taki jaki bym chciała mieć, lecz sugerowanie się nimi ma się nijak do rzeczywistego po ufarbowaniu. Bardzo odbiegają od realnego.
Bardzo bałam się tego testu, okazuje się, że niepotrzebnie 🙂

Dziękuję Sanotin, że jest 🙂

Pozdrawiam
Krystyna S.

CZĘŚĆ 2
Witam Pani Katarzyno,

Można moja opinię umieścić na stronie Sanotint.
Czy wszystko co napisałam zostanie umieszczone?

Chciałabym, aby było również to zdanie w którym piszę, że kolor wychodzi ciemniejszy. Niech dziewczyny i wszystkie kobietki wiedzą, że tak jest.

Zresztą szczerze mówiąc wszystkie farby nie odpowiadają kolorowi który jest np. na pudełku.

Zdjęcia niestety nie umieszczę, gdyż nie potrafię, chyba to nie jest konieczne?
Muszę się w końcu nauczyć tego.

Niedługo odwiedzi mnie córka, naocznie zobaczy jak ładne mam teraz włosy 🙂
Po farbowaniu są zdrowe, nie ma szorstkości i pancerza na głowie.
Jak pisałam mam 53 lata, weszłam w okres menopauzy, widzę, że włosy jakieś cieńsze się zrobiły niestety, farba nie zrobiła im krzywdy, że tak powiem, czego bardzo się obawiałam.

Jeszcze nie farbowałam, ale już namawiałam córkę na porzucenie chemicznych i spróbowania Sanotint. Sam skład zachęcił mnie do tego 🙂

Dodam jeszcze, że konsystencja farby jest wspaniała. Gęsta. Nic nie spływa, trzyma się tego miejsca, do którego została stworzona. Zupełnie nie przeszkadza mi, że trzeba ja w miseczce zmieszać z zawartością żółtej buteleczki. Zawsze tak robiłam z innymi farbami. Naprawdę, farbowanie nią nie jest zupełnie kłopotliwe, a muszę sama się z tym zmagać, włosy mam długie do połowy łopatek (upinam).

Mam nadzieję, że kolejne farbowania również będą OK.
Farba się spłukuje, ciekawe za ile myć kolor będzie mi odpowiadał 🙂
Już jest jaśniejszy, coraz ładniejszy.
Proszę mi podpowiedzieć jakie kolory mam ewentualnie zmieszać, by kolor wyszedł jak na próbce 🙂

Będę testowała, aż znajdę mój kolor.

Pozdrawiam
Krystyna S. – nowa wielbicielka Sanotint 🙂

Pani Krystyno, bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy! Doświadczenia naszych Klientek podpowiadają, że dobór koloru czasami wymaga wprawy. Intensywność wybranego odcienia na włosach po farbowaniu zależy od:
• poprzedniego koloru włosów (dlatego w próbnikach kolorów znajdują się specjalne tabele umożliwiające weryfikację, czy możliwym jest uzyskanie odcienia, który planujemy uzyskać).
• czasu koloryzacji – im dłużej farba na włosach tym ciemniejszy kolor.
• kolor normalizuje się podczas 1 do 3 myć.

Najczęściej Klientki wspominają, że najbardziej zadowolone są już po trzeciej koloryzacji. Wtedy właśnie nabierają wprawy osiągając idealne pokrycie siwych włosów i kolor, który chciały.

Zespół Sanotint