23 lutego 2016

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistkami i kolorystkami. Jesteśmy dla Was!

sanotintpl-kontakt

Aktywnie promujemy kosmetyki Sanotint, ponieważ je odkryliśmy, dokładnie przetestowaliśmy i używamy ich na co dzień. Stosujemy Sanotint, bo daje unikalne, pozytywne efekty i zadowolenie. Pozostawia włosy piękne, zadbane i zdrowe.

Każdy w naszej firmie regularnie używa kosmetyków Sanotint. Wszystkie kobiety w dynamicznie rozwijającym się Zespole Sanotint Polska koloryzują włosy dermofarbami Classic lub Sensitive (dla osób ze skórą szczególnie delikatną i wrażliwą). Rekordzistka robi to systematycznie od 10 lat.

Wymieńmy:
Edyta z Działu Administracji, specjalistki i kolorystki: Kasia, Kinga, Manager Działu Sprzedaży (od 6 lat) wraz z kuzynką i bratową, partnerka i córka Managera Marketingu, Dyrektor Zarządzająca (od 10 lat) z córką i siostrą, a także wiele innych bliskich nam osób.

Jesteśmy zgranym zespołem, otwartym na pytania i gotowym dzielić się własnymi doświadczeniami, naszych rodzin i tysięcy kobiet, które nam zaufały.

Zadowolenie naszych Klientek nadaje sens naszej pracy, a praca – życiu!

Komfort naszych Klientek jest dla nas najważniejszy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu ze specjalistkami i kolorystkami. Opowiedzą o produktach, odpowiedzą na pytania, doradzą i podzielą się doświadczeniami własnymi i naszych Klientek. Jak uzyskać idealny odcień włosów? To jest najczęściej zadawane pytanie.

Informacje o produktach, porady i zamówienia:

Kinga Szeląg
+48 795 125 795
kinga.szelag@sanotint.pl

Katarzyna Jazgierska
+48 606 233 319
kasia@sanotint.pl

Kinga Danylyshyn
+48 729 988 899
kinga@sanotint.pl

Katarzyna Słomka
+48 737 169 991
kasia.slomka@sanotint.pl

facebook-ikona
Inspiracje, oceny i komentarze naszych Klientek oraz nasze odpowiedzi znajdziecie na stronie Sanotint Polska na Facebook – fb.me/SanotintPolska

Zadaj pytanie, opowiedz o swoich włosach, poznaj propozycje specjalistek i kolorystek lub wyraź i podziel się swoją opinią… Jesteśmy dla Was.
Zespół Sanotint Polska – pozostajemy w kontakcie!

Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest Wellness Dystrybucja sp. z. o.o. sp.k, ul. Merliniego 5 lok. 31, 02–511 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt: kontakt@sanotint.pl.