23 lutego 2016

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Specjalistkami i Kolorystkami, jesteśmy dla Was!

sanotintpl-kontakt

Aktywnie promujemy kosmetyki Sanotint, ponieważ je odkryliśmy, dokładnie przetestowaliśmy i używamy ich na co dzień. Stosujemy Sanotint, bo daje unikalne, pozytywne efekty i zadowolenie. Pozostawia włosy piękne, zadbane i zdrowe.

Każdy w naszej firmie regularnie używa kosmetyków Sanotint. Wszystkie kobiety w dynamicznie rozwijającym się Zespole Sanotint Polska koloryzują włosy dermofarbami Classic lub Sensitive (dla osób ze skórą szczególnie delikatną i wrażliwą). Rekordzistka robi to systematycznie od 10 lat.

Wymieńmy:
Edyta z Działu Administracji, Specjalistki i Kolorystki: Dominika, Kasia, Kinga, Manager Działu Sprzedaży (od 6 lat) wraz z kuzynką i bratową, partnerka i córka Managera Marketingu, Dyrektor Zarządzająca (od 10 lat) z córką i siostrą, a także wiele innych bliskich nam osób.

Jesteśmy zgranym zespołem, otwartym na pytania i gotowym dzielić się własnymi doświadczeniami, naszych rodzin i tysięcy kobiet, które nam zaufały.

Zadowolenie naszych Klientek nadaje sens naszej pracy, a praca – życiu!

Komfort naszych Klientek jest dla nas najważniejszy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu ze Specjalistkami i Kolorystkami. Opowiedzą o produktach, odpowiedzą na pytania, doradzą i podzielą się doświadczeniami własnymi i naszych Klientek. Jak uzyskać idealny odcień włosów? To jest najczęściej zadawane pytanie.

Informacje o produktach, porady i zamówienia:

Kinga
+48 795 125 795
kinga.szelag@sanotint.pl

Dominika
+48 883 350 005
dominika@sanotint.pl

Kasia
+48 606 233 319
kasia@sanotint.pl

Kinga
+48 729 988 899
kinga@sanotint.pl

facebook-ikona
Inspiracje, oceny i komentarze naszych Klientek oraz nasze odpowiedzi znajdziecie na stronie Sanotint Polska na Facebook – fb.me/SanotintPolska

Zadaj pytanie, opowiedz o swoich włosach, poznaj propozycje Specjalistek i Kolorystek lub wyraź i podziel się swoją opinią… Jesteśmy dla Was, Zespół Sanotint Polska – pozostajemy w kontakcie!