Zadzwoń do nas: +48 795 125 795|kontakt@sanotint.pl

Kontakt

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistkami i kolorystkami.
Jesteśmy dla Was!

Aktywnie promujemy kosmetyki Sanotint, ponieważ je odkryliśmy, dokładnie przetestowaliśmy i używamy ich na co dzień. Stosujemy Sanotint, bo daje unikalne, pozytywne efekty i zadowolenie. Pozostawia włosy piękne, zadbane i zdrowe.

Każdy w naszej firmie regularnie używa kosmetyków Sanotint. Wszystkie kobiety w dynamicznie rozwijającym się Zespole Sanotint Polska koloryzują włosy dermofarbami Classic lub Sensitive (dla osób ze skórą szczególnie delikatną i wrażliwą). Rekordzistka robi to systematycznie od 10 lat.

Wymieńmy:
Edyta z Działu Administracji, specjalistki i kolorystki: Kasia, Kinga, Manager Działu Sprzedaży (od 6 lat) wraz z kuzynką i bratową, partnerka i córka Managera Marketingu, Dyrektor Zarządzająca (od 10 lat) z córką i siostrą, a także wiele innych bliskich nam osób. Jesteśmy zgranym zespołem, otwartym na pytania i gotowym dzielić się własnymi doświadczeniami, naszych rodzin i tysięcy kobiet, które nam zaufały.

Zadowolenie naszych Klientek nadaje sens naszej pracy, a praca życiu!

Komfort naszych Klientek jest dla nas najważniejszy, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu ze specjalistkami i kolorystkami. Opowiedzą o produktach, odpowiedzą na pytania, doradzą i podzielą się doświadczeniami własnymi i naszych Klientek. Jak uzyskać idealny odcień włosów? To jest najczęściej zadawane pytanie.

Informacje o produktach i zamówienia

+48 737 169 991

Porady kolorystyczne

+48 501 447 733

Adres email

kontakt@sanotint.pl

Inspiracje, oceny i komentarze naszych Klientek oraz nasze odpowiedzi znajdziecie na stronie Sanotint Polska na Facebooku Zadaj pytanie, opowiedz o swoich włosach, poznaj propozycje specjalistek i kolorystek lub wyraź i podziel się swoją opinią. Jesteśmy dla Was – pozostańmy w kontakcie!
Zespół Sanotint Polska

Informujemy, że administratorem powyższych danych osobowych jest Wellness sp. z. o.o., ul. Merliniego 5 lok. 31, 02–511 Warszawa. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich po