Zadzwoń do nas: +48 795 125 795|kontakt@sanotint.pl

OPINIA PANI ELI

Jak prawie każda kobieta, ja również potrzebowałam pewnej zmiany… zmiany swojego koloru włosów. Niestety okazało się, że wszelkie próby farbowania włosów w profesjonalnych salonach fryzjerskich, znanymi markami farb fryzjerskich tych większych i tych mniejszych, kończyły się niemożliwym do opanowania swędzeniem skóry głowy. Alergiczna reakcja powtarzała się za każdym razem, gdy tylko farba znajdowała się na moich włosach.

Po wielu próbach, zarówno mój fryzjer jak i ja poddaliśmy się. Wyglądało na to, że na zawsze zostanę ze swoim kolorem włosów, a co gorsza z czasem, z kolorem, który nieodwracalnie świadczyłby o tych latach … co minęły.

Tu, szczęśliwie dla mnie, pojawiła się gdzieś zachęcająca informacja o naturalnej farbie Sanotint. Farbie, która nie dość, że naturalna czyli bez parabenów, amoniaku, silikonów, parafiny i innej chemii, to jeszcze kryjąca siwe włosy, które niestety zaczęły gdzie nie gdzie pojawiać się na mojej głowie. Dodatkowo producent farby Sanotint zagwarantował swoim klientkom całą paletę ciekawych kolorów.

Tak więc po raz kolejny podjęłam próbę farbowania włosów zawierzając reklamie, w której gwarantowano satysfakcję. Tę satysfakcję osiągnęłam bardzo szybko, tak szybko jak nowy, piękny kolor moich włosów i to bez żadnych reakcji alergicznych. Moje delikatne włosy nabrały nie tylko orginalnego koloru ale jeszcze dodatkowo zwiększyły swoją obiętość, uzyskując połysk i sprężystość.

Od mojego pierwszego spotkania z farbą Sanotint minęło 10 lat. Przez te lata kilkakrotnie zmianiałam odcień moich włosów nadrabiając stracony czas, kiedy z powodu alergii nie mogłam stosować żadnych farb.

By uniknąć widoczych odrostów farbę Sanotint stosuję regularnie. Obecnie używam znacznie jaśniejszego koloru od mojego naturalnego koloru włosów stosując mieszankę kolorów 10, 11, 12. Mieszając kolory zawsze uzyskuję niepowtarzalny kolor, który niezmiennie mnie zachwyca i pozwala cieszyć się moim wyglądem.

Pomimo, że na opakowaniu farby jest podziałka, która zapewnia powtarzalność koloru w przypadku mieszania farb, to mnie w farbie Sanotint pociągają subtelne różnice uzyskiwane przy odejściu od precyzji doboru ilości farby.

Dziś nie wyobrażam sobie jak wyglądałaby moja głowa, gdybym nie zaczęła przygody z farbą Sanotint. Dlatego zawsze mam mały zapasik, który pozwala mi na moje wariacje z kolorem, dzięki czemu naturalny efekt jest zawsze gwarantowany, a kolor zaskakujący. Polecam tę farbę wszystkim, którzy dbają nie tylko o swój wygląd, ale i swoje zdrowie. To naprawdę świetna farba.

Serdecznie polecam
Elżbieta Kowalczyk

Elu, Pani zadowolenie nadaje sens naszej pracy, a praca życiu.

Zespół Sanotint