Zadzwoń do nas: +48 795 125 795|kontakt@sanotint.pl

OPINIA PANI ZHANY

Zdjęcia efektów i opinia Pani Zhany dotycząca doświadczenia pierwszego farbowania Sanotint Classic nr 25 MOKKA / kasztanowy brąz (naturalny kolor włosów Pani Zhany to ciemny blond).

[Tłumaczenie z języka angielskiego. Opinię w oryginale zamieściliśmy pod tłumaczeniem.]

FARBĘ DO WŁOSÓW SANOTINT odkryłam w Polsce. W wieku trzydziestu lat zaczęłam dostrzegać siwe włosy. Od 10 lat poszukiwałam naturalnej farby do włosów, która pokryje moje siwe włosy w 100%. Używałam różnych rodzajów farb przez te wszystkie lata. W ostatnich trzech używałam henny, jednak otrzymywany efekt nie zadowalał mnie.

Moja przyjaciółka powiedziała mi o FARBIE DO WŁOSÓW SANOTINT. Wypróbowałam ją i zrozumiałam, że to „moja” farba do włosów, ta jedyna, której szukałam przez wiele lat. Mam dokładnie taki odcień włosów jaki chciałam mieć.

Czas farbowania to 1 godzina, nie tak jak przy hennie 4 godziny! W doatku ładnie pachnie.

Gdy farba jest na mojej głowie, czuję się komfortowo, moje oczy nie łzawią i nie doświadczam żadnego bólu głowy z powodu zapachu, co mi się przydarzało. Ostatecznie włosy są błyszczące, zdrowe i naturalne.

Polecam ją wszystkim kobietom, które poszukują naprawdę DOBREJ farby do włosów. Jestem tego przykładem – odnalazłam ją!
Zhana

I discovered SANOTINT HAIR DYE in Poland . In my thirties I started to get grey hair . Since 10 years I was searching for a organic hair dye that will color my hair 100% . I have used different kind of hair dyes through all those years . Last three years I have used henna . The effects didn’t satisfy me.
A friend of mine told me about SANOTINT HAIR DYE . I have tried it and I knew this is ,, my ” hair dye , the one I was searching for many years .
I got exactly the hair shade I wanted to have .
Dyeing time is 1h , not like by henna 4h !
And it has a nice smell .
When the hair dye is on my head , I feel very comfortable , my eyes are not itching and I do not have any headache from the smell like I used to get .
Finished hair look shiny, healthy and natural .
I do recommend it to all Woman who are searching for a really GOOD hair dye .
Like I – I found it !
Zhana

Pani Zhano, jest Pani naszą inspiracją! Serdecznie dziękujemy!
Zespół Sanotint