6 kwietnia 2016

Opinie o Sanotint

POZNAJ WIADOMOŚĆ, KTÓRĄ KOBIETY DZIELĄ SIĘ NATURALNIE!

Dziękujemy za nową opinię, wspaniałą historię i inspirację do naturalnej koloryzacji włosów! Elu, Pani zadowolenie nadaje sens naszej pracy, a praca życiu.

Pani Ela Sanotint Facebook 03_2017

OPINIA:
„Jak prawie każda kobieta ja również potrzebowałam pewnej zmiany … zmiany swojego koloru włosów.

Niestety okazało się, że wszelkie próby farbowania włosów w profesjonalnych salonach fryzjerskich, znanymi markami farb fryzjerskich tych większych i tych mniejszych, kończyły się niemożliwym do opanowania swędzeniem skóry głowy.
Alergiczna reakcja powtarzała się za każdym razem gdy tylko farba znajdowała sie na moich włosach.
Po wielu próbach zarówno mój fryzjer jak i ja poddaliśmy się.
Wyglądało na to, że na zawsze zostanę ze swoim kolorem włosów, a co gorsza z czasem, z kolorem, który nieodwracalnie świadczyłby o tych latach … co minęły.

Tu szczęśliwie dla mnie pojawiła się gdzieś, zachęcająca informacja o naturalnej farbie Sanotint. Farbie, która nie dość, że naturalna czyli bez parabenów, amoniaku, silikonów, parafiny i innej chemii, to jeszcze kryjąca siwe włosy, które niestety zaczęły gdzie niegdzie pojawiać sie na mojej głowie.
Dodatkowo producent farby Sanotint zagwarantował swoim klientkom całą paletę ciekawych kolorów.

Tak wiec po raz kolejny podjęłam próbę farbowania włosów zawierzając reklamie, w której gwarantowano satysfakcję.

Tą satysfakcję osiągnęłam bardzo szybko, tak szybko jak nowy, piękny kolor moich włosów i to bez żadnych reakcji alergicznych.

Moje delikatne włosy nabrały nie tylko orginalnego koloru ale jeszcze dodatkowo zwiększyły swoją obiętość, uzyskując połysk i sprężystość.

Od mojego pierwszego spotkania z farbą Sanotint minęło 10 lat.
Przez te lata kilkakrotnie zmianiałam odcień moich włosów nadrabiając stracony czas, kiedy z powodu alergii nie mogłam stosować żadnych farb.

By uniknąć widoczych odrostów farbę Sanotint stosuję regularnie. Obecnie używam znacznie jaśniejszego koloru od mojego naturalnego koloru włosów stosując mieszankę kolorów 10,11,12.
Mieszając kolory zawsze uzysuję niepowtarzalny kolor, który niezmiennie mnie zachwyca i pozwala cieszyć się moim wyglądem.
Pomimo, że na opakowaniu farby jest podziałka, ktora zapewnia powtarzalność koloru w przypadku mieszania farb, to mnie w farbie Sanotint pociągają subtelne różnice uzyskiwane przy odejściu od precyzji doboru ilości farby.
Dziś nie wyobrażam sobie jak wyglądałaby moja głowa gdybym nie zaczęła przygody z farbą Sanotint. Dlatego zawsze mam mały zapasik, który pozwala mi na moje wariacje z kolorem, dzięki czemu naturalny efekt jest zawsze gwarantowany a kolor zaskakujący 🙂
Polecam tę farbę wszystkim, którzy dbają nie tylko o swój wygląd ale i swoje zdrowie. To naprawdę świetna farba.

Elżbieta Kowalczyk
Serdecznie polecam 🙂


 

Zdjęcia efektów i opinia Pani Zhany dotycząca doświadczenia pierwszego farbowania Sanotint Classic nr 25/odcień MOKA (naturalny kolor włosów Pani Zhany to ciemny blond):

Tłumaczenie z języka angielskiego. Opinię w oryginale zamieściliśmy poniżej:

„Odkryłam FARBĘ DO WŁOSÓW SANOTINT w Polsce . W wieku trzydziestu lat zaczęłam dostrzegać siwe włosy . Od 10 lat poszukiwałam naturalnej farby do włosów , która pokryje mojej włosy w 100% . Używałam różnych rodzajów farb przez te wszystkie lata . Ostatnie trzy używałam henny . Otrzymywany efekt nie zadowalał mnie .

Moja przyjaciółka powiedziała mi o FARBIE DO WŁOSÓW SANOTINT . Wypróbowałam ją i zrozumiałam, że to „moja” farba do włosów” , ta jedyna , której szukałam przez wiele lat .

Mam dokładnie taki odcień włosów jaki chciałam mieć .

Czas farbowania to 1 godzina , nie tak jak przy hennie 4 godziny !

W doatku ładnie pachnie .

Gdy farba jest na mojej głowie , czuję się komfortowo , moje oczy nie łzawią i nie doświadczam żadnego bólu głowy z powodu zapachu , co mi się przydarzało .

Ostatecznie włosy są błyszczące, zdrowe i naturalne .

Polecam ją wszystkim Kobietom , które poszukują naprawdę DOBREJ farby do włosów .

Jestem przykładem – odnalazłam ją !„ ZHANA

„I discovered SANOTINT HAIR DYE in Poland . In my thirties I started to get grey hair . Since 10 years I was searching for a organic hair dye that will color my hair 100% . I have used different kind of hair dyes through all those years . Last three years I have used henna . The effects didn’t satisfy me .

A friend of mine told me about SANOTINT HAIR DYE . I have tried it and I knew this is ,, my ” hair dye , the one I was searching for many years .

I got exactly the hair shade I wanted to have .

Dyeing time is 1h , not like by henna 4h !

And it has a nice smell .

When the hair dye is on my head , I feel very comfortable , my eyes are not itching and I do not have any headache from the smell like I used to get .

Finished hair look shiny, healthy and natural .

I do recommend it to all Woman who are searching for a really GOOD hair dye .

Like I – I found it !„ ZHANA

Opinia Sanotint Zhana 1

Opinia Sanotin Zhana 2

Opinia Sanotint Zhana 3

Od Zespołu Sanotint Polska – Pani Zhano, jest Pani naszą inspiracją! Serdecznie dziękujemy!


OPINIA:

sanotint-opinia-pani-danka-28092016

OD ZESPOŁU:

Pani Danko – dziękujemy za wiadomość!


OPINIA:

„Moja przygoda z farbami Sanotint zaczęła się 4 lata temu. Było to możliwe w dużej mierze dzięki uprzejmości, zaangażowaniu i kompetencji Pani Kasi. Szukałam dla swojej Mamy bezpiecznych farb. W internecie trafiłam na farby Sanotint. Zadzwoniłam. Pani Kasia fachowo i co najważniejsze, trafnie doradziła kolor farby. Były to nr 85 i nr 86. Przez te wszystkie lata nasza współpraca układała się wzorowo. Zawsze mogłam liczyć na szybką dostawę farb. W okresie, gdy używanych przez moją Mamę kolorów nie było można dostać, Pani Kasia z zaangażowaniem doradziła inne kolory i sposób ich łączenia. A ostatnio, gdy nr 85 i 86 są już naprawdę nieosiągalne dokonała cudu. Pamiętała o mnie i gdy tylko nadarzyła się okazja zdobyła niezastąpioną farbę nr 86, już wycofaną z produkcji. Mam nadzieję, że te 5 opakowań pozwoli mi dotrwać do wznowienia produkcji tego koloru. Jestem bardzo wdzięczna Pani Kasi za taką miłą i fachową pomoc, zaangażowanie. Jej podejście do mnie jako klientki jest naprawdę miłe. Chociaż nigdy się nie spotkałyśmy mam wrażenie jakbyśmy były dobrymi znajomymi. Dzięki Jej radom i ja mam zamiar kupować farby dla moich włosów, tylko w odcieniach blondu. I wiem, że Pani Kasia trafnie mi doradzi.

Wdzięczna klientka Pani Kasi” BEATA BORYŃ

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Beato, w imieniu Kasi i całego Zespołu – bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za ciepłe słowa! Pozostajemy w kontakcie! Zadowolenie naszych Klientek nadaje sens naszej pracy, a praca życiu.


OPINIA:

„Dobry wieczór, dziś po raz pierwszy zastosowałam dermofarbę do włosów Sanotint. Po wieloletniej koloryzacji i po chorobie moje włosy były w fatalnym stanie, wypadały i zastanawiałam się nad całkowitą rezygnacją z koloryzacji i powrotu do naturalnego koloru, który mnie zasmucał i poszarzał. W poszukiwaniu nowych rozwiązań ze świadomością, że nie mogę osłabić włosów jeszcze bardziej natrafiłam na informację o farbach Sanotint i po długim namyśle zdecydowałam się zaryzykować. Wybrałam bardzo jasny blond nr 88 i po zastosowaniu na mokrych włosach wszystko wskazywało na to, że będę… RUDA, ale nie przeraziło mnie to, rudy też piękny kolor, jednak po wysuszeniu wyszedł piękny blond. Coś pięknego. Jestem zachwycona. Super. Polecam wszystkim, którzy mają osłabione włosy i wrażliwą skórę głowy. Pozdrawiam serdecznie, Ewa Milewska”

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Ewo, bardzo dziękujemy za zaufanie! Życzymy Sukcesów i kibicujemy!


OPINIA:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wersja oryginalna i tłumaczenie: „I highly recommend Sanotint hair products. I colored my hair with number 20, Tiziano Red, and was very happy with the results. The thing I like the most about these products is their natural ingredients. They leave my hair looking and feeling healthy, soft and shiny. And on top of that, they smell great! / Zdecydowanie polecam produkty do włosów Sanotint. Zafarbowałam włosy numerem 20 – Tizano Red, a rezultaty bardzo mnie ucieszyły. To co najbardziej lubię w tych produktach to ich naturalne składniki. Pozostawiają moje włosy zdrowe, miękkie i lśniące. Ponad to, świetnie pachną!” KAYE HACKER

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Than you so much! / Bardzo dziękujemy!


OPINIA:

„W zeszłym roku przed wakacjami 2015 roku marka Sanotint zagościła w zielarni w której pracuję. Jako zielarz, technik farmacji i chemik analityk od razu zajrzałem w skład i znalazłem bardzo przyzwoite zestawienie różnych pożytecznych składników. Jednak dla mnie to było za mało. Uznałem, że nie mogę sprzedawać farb do włosów nie wiedząc jak działają, więc jeszcze w tym samym miesiącu z pomocą Youtuba opanowałem podstawy sztuki farbowania. Zacząłem ma się rozumieć od siebie. Na początku tzw. Refleksem któremu bliżej do Szamponu Koloryzującego. Jak się zmył spróbowałem cięższej ziołowej (czysta henna). Zostało mi jedno miejsce którego nie dostrzegłem, ale z pomocą przyszła moja Małżonka i wyszło całkiem nieźle.
Tydzień później moja Żona poprosiła żebym Ją ufarbował skoro już trochę umiem. Spróbowałem, wyszło dobrze, farba pokryła łatwo i równo. Zachęcony sprawiłem sobie firmowy zestaw do farbowania i po pierwszym użyciu wyrzuciłem inne odpowiedniki. Bo działa, bo łatwo było te narzędzia domyć po farbowaniu i pracuje się nimi wygodnie.
A potem poszła plotka….
Najpierw moja Mama
Potem Teściowa
Potem Koleżanka mojej Żony…
Potem moja Koleżanka, potem jej Koleżanki… itd.
Obecnie po ponad dwudziestu koloryzacjach głównie produktami Sanotint-u, choć inne też były, stwierdzam że są to bardzo poprawne, porządne i godne zaufania farby. Zawsze wiem czego się spodziewać i jak ich użyć. Teraz moje klientki (bo na razie tylko Panie) mogą uzyskać wiedzę kompletną w zakresie jakiego się nie spodziewają.” Patryk Salwa-Kazimierski, ZIELARNIA ZIELAMED, ul. Czumy 1, Warszawa

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Panie Patryku, zaskoczył nas Pan – bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście, nową opinię i wspaniałą historię!


 

OPINIA – otrzymaliśmy ją od Pani Marty poprzez naszą stronę Sanotint Polska na Facebook:

facebook-sanotint-opinie-zrzut-ekranu-2016-09-17-o-10-39-03

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Marto, dziękujemy! Pani efekty są inspiracją! Zadowolenie naszych Klientek nadaje sens naszej pracy, a praca życiu! Dziękujemy!


 

OPINIA:

„Farba Sanotint 29 w pełni spełnia moje oczekiwania. Największe moje obawy związane były z tym czy pokryje kolor Rubiny, którym malowałam włosy od wielu lat. Ku mojej radości efekt był zaskakująco dobry. Włosy pokryły się nowym jaśniejszym kolorem o jakim marzyłam od dłuższego czasu, ale nie miałam odwagi tego zrobić. Wynikało to z informacji, że włos nasączony chną-rubiną podczas malowania inną farbą może dać np. kolor zielony. Drugie malowanie dało jeszcze ładniejszy odcień.

Zaprzyjaźniłam się i z kolorem farby i z samą farbą.

Mężowi podobam się jeszcze bardziej:)

Serdecznie pozdrawiam.” MAŁGOSIA ZALEWSKA

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Małgosiu, bardzo dziękujemy! Tak jak Pani, wiele kobiet ma obawy związane z koloryzacją włosów. Wiemy o tym i dlatego nasze Specjaliki są w ciągłej gotowości, aby doradzić najlepsze rozwiązanie. Dziękujemy za inspirację i zaufanie!


 

OPINIA – tą wiadomość otrzymaliśmy od Pani Oli poprzez naszą stronę Sanotint Polska na Facebook:

sanotint opinie pani Ola szampon odżywka

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Olu, zadowolenie Klientek nadaje sens naszej pracy, a praca życiu – dziękujemy za wiadomość!


 

OPINIA – otrzymana poprzez naszą stronę Sanotint Polska na Facebook:

sanotint-opinie-rozjasniacz


 

EFEKT DRUGIEJ KOLORYZACJI I OPINIA – koloryzacja tymczasowa przy użyciu szamponu Sanotint REFLEX nr 52 i 56 (kolory zmieszane w konkretnej proporcji):

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

„Bardzo polecam szampon koloryzujący Reflex. Już sam proces malowania jest przyjemny, ze względu na płynną konsystencję produktu i wygodę nakładania szamponu z buteleczki. Włosy są miękkie, nawilżone i lśniące, co przekonuje mnie do stosowania Reflexu. Świadomość naturalnych składników i efekt zdrowych włosów daje 100% satysfakcji.” BEATA PIEŃKOWSKA

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Beato, bardzo dziękujemy za udzielenie wizerunku!

Piękne włosy do ramion. Efekt został osiągnięty przez Panią Beatę samodzielną koloryzacją. Zmieszała 1/3 szamponu nr 52 – odcień Ciemny Kasztan i 3/4 nr 56 – Burgund w jednej butelce i nałożyła na włosy pędzlem. Tak powstały bardzo atrakcyjne brązowe włosy.


 

OPINIA – przesłana w formie rozmowy poprzez email z naszą Specjalistką i Kolorystką Kasią:

CZĘŚĆ 1
„Witam Pani Katarzyno,

Jestem po farbowaniu włosów:) Test nic nie wykazał, więc w niedzielę farbowałam. Nic mnie nie piekło, czasem tylko gdzieniegdzie zaswędziało. Skóra głowy w ogóle nie była i nie jest zaczerwieniona tak jak podczas ostatnich kilku farbowaniach.

Kolor farby niestety jest bardzo ciemny, nawet znajomi mi mówili wczoraj, ooo zafarbowałaś się na czarno. Pod światło kolor jest brązowy, lecz ciemny bardzo. Siwe 2 cm odrosty zafarbowane. Ciekawa jestem jak będzie się zachowywała farba po iluś tam myciach. Wczoraj włosy umyłam i farba schodzi, to normalne jak w każdych, chciałabym mieć taki ciepły brąz nie czarne. Sądzę, że ona z biegiem czasu będzie jaśniejsza, lecz kolor wyjściowy, zaraz po farbowaniu nie odpowiada mi niestety. Może kolor nr 75 będzie jaśniejszy? Muszę znaleźć kolor który będzie mi pasował. Może zmieszać dwie farby, lecz nie wiem jakie.
Farba mnie nie uczuliła, mam nadzieję, że już nie uczuli i to już będzie moja na zawsze farba 🙂

Bardzo zadowolona jestem z tego powodu, bo gdyby nie Sanotint to już nie wiem jaką bym farbowała.
Kolor na próbniku jest taki jaki bym chciała mieć, lecz sugerowanie się nimi ma się nijak do rzeczywistego po ufarbowaniu. Bardzo odbiegają od realnego.
Bardzo bałam się tego testu, okazuje się, że niepotrzebnie:)

Dziękuję Sanotin, że jest:)

Pozdrawiam
Krystyna S.”

CZĘŚĆ 2
„Witam Pani Katarzyno,

Można moja opinię umieścić na stronie Sanotint.
Czy wszystko co napisałam zostanie umieszczone?

Chciałabym, aby było również to zdanie w którym piszę, że kolor wychodzi ciemniejszy. Niech dziewczyny i wszystkie kobietki wiedzą, że tak jest.

Zresztą szczerze mówiąc wszystkie farby nie odpowiadają kolorowi który jest np. na pudełku.

Zdjęcia niestety nie umieszczę, gdyż nie potrafię, chyba to nie jest konieczne?
Muszę się w końcu nauczyć tego.

Niedługo odwiedzi mnie córka, naocznie zobaczy jak ładne mam teraz włosy:)
Po farbowaniu są zdrowe, nie ma szorstkości i pancerza na głowie.
Jak pisałam mam 53 lata, weszłam w okres menopauzy, widzę, że włosy jakieś cieńsze się zrobiły niestety, farba nie zrobiła im krzywdy, że tak powiem, czego bardzo się obawiałam.

Jeszcze nie farbowałam, ale już namawiałam córkę na porzucenie chemicznych i spróbowania Sanotint. Sam skład zachęcił mnie do tego:)

Dodam jeszcze, że konsystencja farby jest wspaniała. Gęsta. Nic nie spływa, trzyma się tego miejsca do którego została stworzona.
Zupełnie nie przeszkadza mi, że trzeba ja w miseczce zmieszać z zawartością żółtej buteleczki. Zawsze tak robiłam z innymi farbami. Naprawdę, farbowanie nią nie jest zupełnie kłopotliwe, a muszę sama się z tym zmagać, włosy mam długie do połowy łopatek (upinam).

Mam nadzieję, że kolejne farbowania również będą OK.
Farba się spłukuje, ciekawe za ile myć kolor będzie mi odpowiadał:)
Już jest jaśniejszy, coraz ładniejszy.
Proszę mi podpowiedzieć jakie kolory mam ewentualnie zmieszać, by kolor wyszedł jak na próbce:)

Będę testowała, aż znajdę mój kolor.

Pozdrawiam

Krystyna S. – nowa wielbicielka Sanotint:)”

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Krystyno, bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy! Doświadczenia naszych Klientek podpowiadają, że dobór koloru czasami wymaga wprawy… Intensywność wybranego odcienia na włosach po farbowaniu zależy od:

A) Poprzedniego koloru włosów (dlatego w próbnikach kolorów znajdują się specjalne tabele umożliwiające weryfikację, czy możliwym jest uzyskanie odcienia, który planujemy uzyskać).

B) Czasu koloryzacji – im dłużej farba na włosach tym ciemniejszy kolor.

C) Kolor normalizuje się podczas 1 do 3 myć.

Najczęściej Klientki wspominają, że najbardziej zadowolone są już po trzeciej koloryzacji. Wtedy właśnie nabierają wprawy osiągając idealne pokrycie siwych włosów i kolor, który chciały.


 

OPINIA – wiadomość od Pani Cecylii, otrzymaliśmy ją poprzez stronę Sanotint Polska na Facebook:

Facebook sanotint opinie Pani Cecylia

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Cecylio, bardzo dziękujemy!

Wiadomość dotyczy zdjęcia z efektami koloryzacji Sanotint REFLEX Pani Beaty Pieńkowskiej, które zamieściliśmy dnia 13 sierpnia 2016 r.


 

OPINIA – tą wiadomość otrzymaliśmy od Pani Ewy poprzez naszą stronę Sanotint Polska na Facebook:

Sanotint opinie Facebook komentarz 1

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Ewo, jeszcze raz bardzo dziękujemy!


 

EFEKT DRUGIEJ KOLORYZACJI – dotyczy farby Sanotint Sensitive nr 72:

Koloryzacja Margaret 2 Farba do włosów Sanotint Sensitive nr 72

„Kolor na włosach 7 dni po farbowaniu nr 72

Zdjęcia robione w plenerze. Z uwagi na ostre słońce kolor włosów nabiera róznych odcieni.

Po umyciu na suche włosy nałożona odżywka balsamo.

Na codzień używam lakieru Sanotint.” MARGARET

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Dziękujemy! Cieszymy się, że możemy podziwiać kolejne efekty Pani koloryzacji.

Odżywka, o której wspomniała Pani Margaret to Sanotint Balsam Regenerujący do włosów. Ciekawostka – w roku 2012 jedna z naszych klientek opublikowała opinię o tym produkcie na portalu Wizaz.pl z informacją, że używa tego balsamu bezpośrednio na suche włosy. Przetestowaliśmy! Efektu warto doświadczyć – włosy natychmiast stają się miękkie i nabierają objętości. Bardzo dziękujemy za tą inspirację!


 

OPINIA – Pani Ania przetestowała szampon do częstego mycia, balsam regenerujący i lakier ekologiczny. Efekty zamieściła na swoim blogu i Facebooku:

Facebook Sanotint opinie Pani Ania blog szampon do częstego mycia, balsam regeneracyjny, lakier ekologiczny

Wpis na blogu Pani Ani dostępny jest po kliknięciu w ten link!


 

EFEKT REGULARNEJ KOLORYZACJI:

Sanotint Dagmara 1 długie czarne włosy

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Ustaliliśmy  dwie rzeczy:
1. Włosy – efekt chwilę po koloryzacji, bez stylizacji
2. Zdjęcie pochodzi z imprezy urodzinowej

Pani Dagmaro, wszystkiego najlepszego!

Dziękujemy za udostępnienie zdjęcia. Piękne, długie, czarne włosy!


 

EFEKT REGULARNEJ KOLORYZACJI:

10523311_936892302995010_3646570214810680936_n

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Dagmaro, nie domyśla się Pani jak cennym i ważnym jest dla nas móc pokazać naszym Klientką Pani efekty.

Gratulujemy unikalnej kondycji i wyglądu włosów. Pokazała nam Pani co znaczy szczerze kochać i dbać o swoje włosy.

DZIĘKUJEMY!


 

EFEKT REGULARNEJ KOLORYZACJI – dotyczy farby Sanotint Classic – odcień nr 12 i 19 (nakładane specjalną metodą):

Sanotint Patrycja Nowal 01

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Patrycja Nowak od ponad 8 lat używa naszych kosmetyków. Od roku regularnie farbuje włosy używając ulubionych odcieni Sanotint.

Pani Patrycjo, dziękujemy!


 

OPINIA – dotyczy ultradelikatnej farby Sanotint Sensitive – odcień nr 74:

„Po pierwsze nazwałabym ją kosmetykiem pielęgnującym włosy o właściwościach koloryzujących. To istne sanatorium dla włosów. Dlaczego? Ponieważ na pierwszy plan wysuwają się właściwości pielęgnacyjne kosmetyku. Włosy, w porównaniu do farbowania zwykłą farbą, są zdecydowanie w lepszej kondycji: miękkie, nawilżone, odżywione, grubsze, silniejsze, bardziej obfite, lepiej i łatwiej się rozczesują. Przy samym procesie malowania i mycia zdecydowanie mniej włosów wypada. Mam wrażenie, że to jakaś lecznicza i regenerująca formuła, krem, maseczka regenerująca, balsam przywracający natychmiastowo zdrowszy wygląd włosów jednocześnie nadając im kolor i blask. Zdecydowanym walorem jest zapach, niedrażniący, a wręcz przyjemny, przywołujący na myśl pewnego rodzaju aromatyczne SPA dla włosów… SPA, które chce się powtórzyć…

Dlatego dopiero na drugim planie umieściłabym właściwości koloryzujące. A w tej kwestii muszę przyznać, że koloryzacja nie zachwyciła mnie, głównie dlatego, że kolor chwycił troszkę za słabo na odroście. Co prawda wystarczająco, żeby ukryć odrosty, ale przy bliższej obserwacji włosów widoczna jest różnica koloru na odroście i na pozostałej długości włosa. Być może powinnam sięgnąć po ciemniejszy kolor. I tu kolejny ważny plus – świetna kondycja włosów zaraz po koloryzacji wręcz zachęca do ponownego procesu farbowania. W przypadku zwykłej farby, przy niewłaściwym doborze koloru (np. za jasny) i potrzebie nałożenia kolejnej farby trzeba odczekać aż włos się nieco zregeneruje lub liczyć się z mocnym osłabieniem włosów.

Z technicznego i estetycznego punktu widzenia farba ma kilka minusów. Na początek zwróciłam uwagę na aspekt niewygody i braku poczucia luksusu. Najsłabszym punktem jest brak możliwości przelania dwóch mikstur dla szybkiego wymieszania w jednej buteleczce i prostej aplikacji z buteleczki wprost na włosy. Konieczne jest zorganizowanie dodatkowych akcesoriów jak miseczka i szczoteczka/pędzel do aplikacji co może utrudniać koloryzację w podróży, w hotelu, sanatorium, szpitalu… Wyciskanie farby z twardej tubki może być niewygodne szczególnie przy długich paznokciach. Rękawiczki zbyt obszerne na kobiece dłonie, zsuwają się, niewygodne i wygląd jest nie elegancki. Takie arcydzieło do pielęgnacji włosów zasługuje po prostu na wygodniejszą i bardziej elegancką oprawę. Plusem jest natomiast bogata i gęsta konsystencja kremu: przy nakładaniu nie rozchlapuje się i nie spływa.

Fajnie, że w zestawie jest załączony balsam. Ale jest to balsam bez spłukiwania o bardzo lekkiej nieobciążającej formule, co daje jednak lekkie poczucie braku komfortu. Dlatego pojawia się uczucie potrzeby włączenia dodatkowego balsamu do włosów.

Dodatkowo miałam okazję przetestować kilka innych produktów z tegoż wspaniałego rytuału pielęgnacji włosów. Olejek oczyszczający włosy, przygotował moje włosy do lepszego przyjęcia farby, szczególnie zadbał o bardzo ciemne końcówki włosów, które nieco rozjaśnił bez uszczerbku na ich kondycji. Szampon Colourcare bardzo przyjemny w zapachu dodaje włosom dodatkowego blasku. Balsam Colourcare do włosów z opcją spłukiwania oprócz przyjemnego zapachu zachwyca też aksamitną konsystencją i właściwościami wygładzającymi włosy, ułatwiającymi rozczesywanie.

Pozdrawiam,

Basia, nowa wielbicielka rytuału pielęgnacji włosów z Sanotint!”

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Basiu, bardzo, bardzo dziękujemy! Cieszymy się, że profesjonalistka, która przyczyniła się do rozwoju jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych marek francuskich kosmetyków też polubiła Sanotint, więcej – stała się wielbicielką! Oczywiście – wszystkie sugestie opisane przez Panią, z radością przekażemy producentowi przy najbliższym spotkaniu.  W temacie koloru, który „chwycił troszkę za słaba na odroście” – prosimy o kontakt z Dominiką lub Kasią, naszymi specjalistkami, które rozwiążą problem i wyjaśnią jak koloryzować ze 100% zadowoleniem (Zakładka – Kontakt na: sanotint.pl)!

Kluczowe znaczenie balsamu – jego użycie i dokładne wmasowanie we włosy zaczynając od skóry głowy do końcówek włosów jest niezwykle istotne dla długotrwałego zadowolenia i doskonałego efektu koloryzacji. Zadaniem preparatu jest odżywienie, domknięcie łuski włosa i zabezpieczenie koloru. Prosimy o dokładne nałożenie i pozostawienie na włosach po koloryzacji – WARTO!


EFEKT KOLORYZACJI I OPINIA:

Sanotint_Efekt_Agnieszka_Jazgierska

„Farba świetna.. Kupiłam ja pierwszy raz poleciła mi ją znajoma.. Kurcze pierwszy raz miałam takie świetnie włosy po farbie..mieciutkie błyszczące i super pachnialy.. Odrazu wiedziałam że mi się spodoba bo jak ja otworzyłam to miała bardzo przyjemny zapach. Mam dużo siwych włosów i niestety farby nie dają sobie rady a ta super, pokryly się wszystkie.. Użyłam koloru popielaty blond i wyszedł bardzo chłodny odcień.. Jestem naprawdę mega zadowolona. Polecam bo włosy są naprawdę super..” AGNIESZKA JAZGIERSKA

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Opinia i zdjęcie efektu od profesjonalistki z wieloletnim doświadczeniem w fryzjerstwie bardzo wiele dla nas znaczy. Cieszymy się, że farba spełnia Pani oczekiwania. Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy!


 

OPINIA – dotyczy farby Sanotint Classic – odcień nr 19:

„Witam serdecznie:).Spotkalam sie z produktami waszej firmy Sanotint dzieki ulotce reklamowej dolaczonej do suplementu zdrowej zywnosci.Poniewaz mam cienkie,krecone wlosy z tendencja do przesuszania,mam duzy problem z ich pielegnacja i farbowaniem a do tego jestem uczulona na nikiel.Testowalam sporo produktow i efekty sa takie,ze nadal szukam. Dlatego z potrzeby zdrowotnej i pielegnacyjnej siegnelam po wasze produkty a konkretnie farbe classic nr19.Uzylam polowe tubki.,starczylo na domalowanie odrostow i przeciagniecie reszta farby po calosci wlosow(a mam wlosy do ramion).Jest wiec wydajna i jedno opakowanie starcza na dwa farbowania.Ladnie pokrywa odrosty,kolor to stonowany blond nie za jasny ale i nie zolty.Nie bylo reakcji uczuleniowej.Mysle ze w przyszlosci bede miala na uwadze ten produkt bo jest tego wart.Osobiscie polecam.Zakupilam takze maske jedwabna-Maschera Seta na suchosc moich wlosow.Opinie na temat tego produktu pozwole sobie napisac za jakis czas,poniewaz za krotko go testowalam a chce wyrazic rzetelna opinie.
Pozdrawiam serdecznie, Ewa Pawlak”

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Opinię po pierwszej koloryzacji otrzymaliśmy poprzez SMS dnia 22 lipca 2016 r.

Pani Ewo, serdecznie dziękujemy za wiadomość i Pani entuzjazm podczas naszej wczorajszej rozmowy telefonicznej – zadowolenie i pozytywne zaskoczenie naszych Klientek nadaje sens naszej pracy!

Dziękujemy! Pozostajemy w kontakcie!


 

EFEKT POCZĄTKOWEJ KOLORYZACJI – dotyczy farby Sanotint Classic – odcień nr 9 i 12 (łączone w sposób inspirowany fryzurą ombre):

Sanotint Anna 01

Sanotint Anna 02

Sanotint Anna 03

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Aniu, dziękujemy! Wspaniała sesja zdjęciowa. Mamy nadzieję, że dzień i wycieczka rowerowa były udane. Życzymy wszystkiego dobrego!

Zdjęcie zostało zrobione 12 dni po koloryzacji.

Pani Ania farbowała włosy naszymi produktami po raz pierwszy w lutym 2016 r. Zdjęcia są z lipca, koloryzacja odbyła się w czerwcu i było to trzecie z rzędu farbowanie przy użyciu Sanotint.

Metoda: zostały połączone dwie farby nr 9 i 12 – ciemniejsza nr 9 została nałożona na włosy od skóry głowy na długości 15 – 20 cm, a jaśniejsza nr 12 na pozostałą część włosów. Farby nie były ze sobą mieszane, nałożono je niezależnie na wybrane fragmenty włosów.

Idealne upięcie, pomysł i kondycja włosów. Jeszcze raz dziękujemy za przesłanie efektów!

Naszym głównym celem jest inspirować jak największą liczbę kobiet do testowania i stosowania koloryzacji włosów z jednoczesną i aktywną regeneracją! Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań.


 

OPINIA:

„Do tej pory farbowałam włosy zwykłymi farbami z drogerii lub u fryzjera. Natychmiastowy efekt był super, ale z tygodnia na tydzień włosy traciły połysk, kolor, aż w końcu stawały się matowe, dlatego farbowałam je coraz częściej niszcząc ich naturalne piękno. Kiedy wypróbowałam Sanotint okazało się, że farba jest na tyle nieinwazyjna i regenerująca, że włosy błyszczą i świetnie wyglądają nawet po kilku miesiącach. Wczoraj koleżanka zapytała mnie: „Robiłaś coś z włosami?”. Odpowiedziałam śmiejąc się: „Nie, umyłam!”. Szamponu Sanotint do farbowanych włosów już nie wymienię na żaden inny.” ANNA SABAT

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Aniu, dziękujemy!


 

OPINIA:

„Witam,

Zgodnie z obietnicą informuję jak udała się koloryzacja farbą, którą otrzymałam od Państwa w prezencie. Słowo które najlepiej opisuje ten produkt to: GENIALNA!! Piękny chłodny odcień brązu, odrobinę ciemniejszy niż się spodziewałam. Po dwóch myciach kolor nie zmywa się na rudo ani nie odcinają się odrosty. Przyjemna aplikacja bez chemicznego zapachu (zapach odżywki „po” trochę zbyt intensywny jak dla mnie). Kolejnym plusem farby jest to, że przy farbowaniu całych włosów nie przesuszyły się ani trochę końcówki, nawet mam wrażenie, że mniej widać na nich zniszczenia. Włosy wyglądają zdrowo i lśniąco.
Z czystym sumieniem mogę polecić tę farbę koleżance i nie raz jeszcze sama z niej skorzystam.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam,

Joanna Żak”

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Panią Joannę poznaliśmy 8 marca 2016 r. Pamiętamy dokładnie – był to Dzień Kobiet. W rozmowie wspomniała, że zna naszą markę. O farbach powiedziała jej koleżanka, która ze względu na unikalnie delikatny skład stosuje Sanotint. Od słowa do słowa, z radością podarowaliśmy Pani Joannie farbę.

Dziękujemy! Bardzo cieszymy się z efektów!


 

 

EFEKT KOLORYZACJI – dotyczy ultradelikatnej farby Sanotint Sensitive – odcień nr 72:

Opinia zdjęcie Sanotint Margaret

zdjecie_opinia_margaret_2

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Margaret, w imieniu Zespołu Sanotint i naszych Klientek – serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami efektem i metodą Pani najnowszej koloryzacji.

Zdjęcie zostało wykonane 5 dni po farbowaniu, które odbyło się 5 lipca 2016 roku.

Odcień nr 72 został nałożony na nr 19 (blond) – Pani Margaret używa farb Sanotint regularnie od ponad 6 lat.

Metoda: najpierw odrosty plus 5 cm włosów od skóry głowy, po 20 minutach farba nakładana na pozostałą część włosów palcami – grube pasma.

Kondycja włosów i fryzura zachwycają! Dziękujemy!


 

EFEKT POCZĄTKOWEJ KOLORYZACJI:

Sanotint Milena Kubuj

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Mileno, ile to już miesięcy? Ciągle zastanawiamy się czy zdołamy się kiedykolwiek odwdzięczyć za zaufanie, którym obdarzyła Pani koloryzację Sanotint i nasz Zespół!

Na zdjęciu efekty po 2 miesiącach stosowania produktów Sanotint.

Dziękujęmy! Taka znajomość nadaje sens naszej pracy!


 

OPINIA:

„Ja jestem totalnie zakochana w Sanotint, pukam się codziennie w czoło jak ja mogłam przeżyć tyle lat bez tego! Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo się poprawiły mi włosy. To jest „shocker”. Miałam iść za tydzień podciąć znowu końcówki, ale się tak poprawiły, że chyba pójdę dopiero za miesiąc. Do tej pory nie mogę sobie tego poukładać w głowie, jak naturalna rzecz może działać takie cuda. […] namówiłam już siostrę i koleżankę mojej mamy, powiedziały, że też zamówią :))) dopóki nie porównałam zdjęć, nie widziałam za bardzo różnicy. Dopiero jak zestawiłam je obok siebie, wtedy mnie uderzyło :)) ta wasza maska silk jest tak cudowna, używam jej na same końce, są takie miękkie i sprężyste; w pracy wszyscy powiedzieli, że zauważają różnicę od razu jak ją mam na włosach. Najlepsze jest to, że ja, osoba, która używała prostownicy codziennie od jakiś 16 lat (!!), ponieważ tak się puszyły, nie użyłam jej ani razu od 2mcy :))))) to są jakieś magiczne produkty, ja w życiu nie miałam tak ładnych włosów! „Jaram się nimi jak zła”:)))))” MILENA KUBUJ

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Opinia została przekazana nam w formie wiadomości SMS.

Pani Mileno, bardzo dziękujemy! Uwielbiamy osobiste opinie z charakterem!

Dziękujemy za przekazanie wiadomości o Sanotint siostrze i koleżance Pani mamy. Bardzo nas cieszy to co obserwujemy – kobiety, które przetestują Sanotint, szybko i z ochotą dzielą się wiadomością o jego właściwościach z bliskimi.


 

EFEKT PIERWSZEJ KOLORYZACJI – dotyczy farby Sanotint Classic – odcień nr 4:

Sanotint Ilona 01

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Ilono, dziękujemy za podzielenie się efektami pierwszej koloryzacji Sanotint!


 

OPINIA – dotyczy farby Sanotint Classic – odcień nr 4:

„Z pudełkiem farby Sanotint o numerze 04 udałam się do zaprzyjaźnionego zakładu fryzjerskiego. Mam długie włosy i nigdy nie farbuję ich sama, a moja fryzjerka jest przychylna eksperymentom. Nie zabrakło nam niczego. Oprócz pełnego zestawu do koloryzacji, czyli farby, utleniacza, rękawiczek, w pudełku były również szampon i odżywka. Wszystko tej samej marki, przyjemne i łatwe w użyciu, ładnie pachnące. Fryzjerce bardzo spodobał się produkt, a ja wyszłam zadowolona z efektów jej pracy – koloru włosów, ich połysku, doskonale zatuszowanych pierwszych siwiejących włosów.

Kolejne moje farbowanie tym samym zestawem. Drugi zestaw też kupię – dla mojej Mamy 🙂

Ilona”

OD ZESPOŁU SANOTINT:

Pani Ilono, serdecznie dziękujemy! Pozostajemy w kontakcie!


 

Dziękujemy za wszystkie opinie zamieszczone na portalu – wizaz.pl

Szczególnie polecamy recenzję Pani o pseudonimie MIMIKSK. Dziękujemy! Zgadujemy, że nie jest Pani świadoma jak wiele zrobiła Pani dla nas i naszych Klientek. Pani sposób użycia Odżywki – Balsamu Regenerującego włosy (Sanotint Restructuring Conditioner), stał się naszą inspiracją, którą ciągle dzielimy się z Klientkami. Działa doskonale!

Opinie o produktach Sanotint na portalu wizaz.pl – link: http://wizaz.pl/kosmetyki/

Opinia o Odżywce – Balsamie Regenerującym, o której wspominamy powyżej – link: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt…

Dziękujemy!